Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

O firmě

Cílem je nabídnout klientům pomocnou ruku v oblasti právních vztahů k nemovitostem a poskytnout servis od A do Z. Rovněž nabízím konzultační a poradenskou činnost v této oblasti. Ne každý se dokáže zorientovat ve změnách, které nastaly od 1.1.2014, tedy účinností nového občanského zákoníku. Ne každý ví, jaké náležitosti musí mít smlouva, ať již kupní, darovací či nájemní, jak ve smlouvě ošetřit oboustranné závazky, jak se tvoří návrh na vklad do katastru nemovitostí, jak vyplnit daňové přiznání, jak si zajistit potřebné souhlasy apod.

Pokud jste i vy v situaci, že kupujete, prodáváte, pronajímáte a nemáte potřebné zkušenosti, ráda se vašeho případu ujmu a vše za vás zajistím a vyřídím - zajistím smlouvu (smlouvy), vyřídím potřebné souhlasy, připravím návrh na vklad, zajistím zavkladování do KN apod. Služby jsou finančně dostupné všem a navíc vám ušetří spoustu času a nervů nejen na úřadech.