Reklamní sdělení
Turbodmychadlo,Vstřikovače diesehttps://rimanekmotor.pageride.czOpravujeme: TURBODMYCHADLA, DIESEL VSTŘIKOVAČE, ČISTÍME FILTRY DPF, Servo řízení
Chess Horseshttps://www.chess-horses.czoblečení s koněm, koupí jakéhokoli kusu oblečení přispějete Corvetce na operaci nádoru v oku
Unikátní Kyslíková kosmetikahttps://www.faberlickatalog.czVýrobky šetrné k pokožce, které si zamiluješ. Neváhej ! DÁREK pro tebe za 503 Kč ! Pospěš si !

O firmě

Cílem je nabídnout klientům pomocnou ruku v oblasti právních vztahů k nemovitostem a poskytnout servis od A do Z. Rovněž nabízím konzultační a poradenskou činnost v této oblasti. Ne každý se dokáže zorientovat ve změnách, které nastaly od 1.1.2014, tedy účinností nového občanského zákoníku. Ne každý ví, jaké náležitosti musí mít smlouva, ať již kupní, darovací či nájemní, jak ve smlouvě ošetřit oboustranné závazky, jak se tvoří návrh na vklad do katastru nemovitostí, jak vyplnit daňové přiznání, jak si zajistit potřebné souhlasy apod.

Pokud jste i vy v situaci, že kupujete, prodáváte, pronajímáte a nemáte potřebné zkušenosti, ráda se vašeho případu ujmu a vše za vás zajistím a vyřídím - zajistím smlouvu (smlouvy), vyřídím potřebné souhlasy, připravím návrh na vklad, zajistím zavkladování do KN apod. Služby jsou finančně dostupné všem a navíc vám ušetří spoustu času a nervů nejen na úřadech.